Team

Karen de Groot

Karen de Groot

Algemeen manager

Telefoon: 0348 - 421101
E-mail: k.degroot@welzijnwoerden.nl

Eva Berkeley

Eva Berkeley

Welzijnsconsulent en Innovatiemedewerker

Telefoon: 06 - 43368421
E-mail: e.berkeley@welzijnwoerden.nl

Liesbeth van Beusekom

Liesbeth van Beusekom

Welzijnsconsulent en Coördinator activiteiten

Telefoon: 0348 - 421101
E-mail: l.vanbeusekom@welzijnwoerden.nl

Margo van Eck

Margo van Eck

Administratief medewerker

Telefoon: 0348 - 421101
E-mail: m.vaneck@welzijnwoerden.nl

Saskia Hijzelendoorn

Saskia Hijzelendoorn

Welzijnsconsulent en Coördinator thuisadministratie

Telefoon: 06 - 52053916
E-mail: s.hijzelendoorn@welzijnwoerden.nl

Stephan Hoes

Stephan Hoes

Coördinator beweegteams en Combinatiefunctionaris Sport

Telefoon: 0348 - 421101
E-mail: stephan@beweegteamwoerden.nl

Miranda van der Heul

Miranda van der Heul

Coördinator Brede School

Telefoon: 0348 - 421101
E-mail: m.vanderheul@welzijnwoerden.nl

Saska de Jonge

Saska de Jonge

Welzijnsconsulent en coördinator maatjes

Telefoon: 06 34 657 622
E-mail: s.dejonge@welzijnwoerden.nl

Dunja van Kleef

Dunja van Kleef

Consulent Mantelzorg

Telefoon: 06 - 43368441
E-mail: d.vankleef@welzijnwoerden.nl

Katinka Meiborg - Lievestro

Katinka Meiborg - Lievestro

Projectleider Combinatiefuncties en Wijkgericht Werken

Telefoon: 0348 - 421101
E-mail: k.meiborg@welzijnwoerden.nl

Annemieke van Lieshout

Coördinator maatschappelijke stages

Telefoon: 06-43368439
E-mail: a.vanlieshout@welzijnwoerden.nl

Ellen Vossen

Ellen Vossen

Coördinator Hart voor Woerden en Coördinator Graag Gedaan

Telefoon: 06 21 169 074
E-mail: e.vossen@welzijnwoerden.nl

Ritha Wiegmans

Ritha Wiegmans

Front Office medewerker

Telefoon: 0348 - 421101
E-mail: r.wiegmans@welzijnwoerden.nl

Naomi Nijbroek

Naomi Nijbroek

Combinatiefunctionaris Cultuur

Telefoon: 0348 - 421101
E-mail: naomi@kuvolokaal.nl